18.12.2017 - 1.2.2018 - Zkouškové období

Vysoká škola ekonomická v Praze

Související stránky

Vysoká škola ekonomická v Praze (dále jen VŠE) je největší veřejnou vysokou školou ekonomickou v České republice. V současnosti zde studuje téměř 17 tisíc studentů na šesti fakultách. VŠE má více jak 200 zahraničních partnerských univerzit a je členem prestižních mezinárodních sítí CEMS (Community of European Management Schools) a PIM (Partnership in International Management). Za správnou implementaci kreditního systému jí Evropská komise udělila pro roky 2013 – 2016 právo využívat certifikát ECTS label a DS label za udílení dodatku k diplomu v anglickém jazyce všem absolventům. Oba certifikáty potvrzují, že VŠE je důvěryhodným partnerem pro zahraniční vysokoškolské instituce. VŠE je zařazena do hodnocení Financial Times a v rámci projektu Eduniversal Ranking je dlouhodobě hodnocena jako jedna z nejlepších „business schools“ ve střední a východní Evropě. Dva navazující magisterské studijní obory získaly prestižní mezinárodní akreditaci EPAS od EFMD (European Foundation for Management Development). Blíže na www.vse.cz.